Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lokalizacja telefonu komórkowego.

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 grushek

grushek

Pijawka

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano czwartek, 5 lipiec 2007 - 11:01:20

Witam, mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada jakąś wiedzę na temat lokalizowania telefonów komórkowych, chodzi mi o jakiś program, który pokazałby mi gdzie w obecnej chwili znajduje się telefon...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

#2 vadersky

vadersky

Ledwo Widoczny

• Donator
  • 47 postów

Napisano czwartek, 5 lipiec 2007 - 11:56:29

Witam, mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada jakąś wiedzę na temat lokalizowania telefonów komórkowych, chodzi mi o jakiś program, który pokazałby mi gdzie w obecnej chwili znajduje się telefon...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Jak jestes w plusie za pomoca smsa mozesz uzyskac ogolna informacje, ale nie jest to dokladne: LINK

#3 ~remek

remek

Executioner Majini

• ~Administratorzy
  • 1952 postów

Napisano piątek, 6 lipiec 2007 - 10:09:54

grushek, nie ma takiego programu, w plusie jest tak jak napisal vadersky, natomiast w orange jest takie cos rowniez ale osoba ktora ma byc zlokalizowana musi sie na to zgodzic

#4 LuQ

LuQ

Nasz Człowiek

• VIP
  • 1269 postów

Napisano niedziela, 15 lipiec 2007 - 00:20:59

w plusie rowniez.. osoba ktora ma byc lokalizowana musi wyrazic zgode.. (wyslac zwrotnego sms)

#5 ~Boogeyman

Boogeyman

Napisano niedziela, 15 lipiec 2007 - 00:53:00

Jak nie można jak można :D

http://www.phonetrace.org/index_pl.php

#6 LuQ

LuQ

Nasz Człowiek

• VIP
  • 1269 postów

Napisano niedziela, 15 lipiec 2007 - 22:27:55

widzialem to :p

#7 promil2007

promil2007

Pijawka

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano niedziela, 15 lipiec 2007 - 22:32:21

Bez zgody osoby, którą chcesz zlokalizować nie będziesz mógł jej namierzyć. W Heyah/Era też takie coś jest i nazywa się Śledzik.

#8 muzyk84

muzyk84

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano czwartek, 18 październik 2007 - 16:57:58

Jak nie można jak można :D

http://www.phonetrace.org/index_pl.php

Dobre :cwaniak: nabrałem się na to :zdegustowany:

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  @Krzychu00 : (01 wrzesień 2014 - 04:15 ) Hejo hejo :) Panowie napaliłem się na Kindla, ma ktoś z Was takie cuś i może coś powiedzieć na ten temat? :)
@  ~Boogeyman : (28 sierpień 2014 - 09:19 ) Idealny, od nowości folia brando i ringke fusion, więc chroniony z każdej strony :) Z polskiej dystrybucji
@  ~Quantum : (27 sierpień 2014 - 05:57 ) W jakim stanie ten Twój n4? Bo ja chyba w październiku będę zmieniał tel to może bym kupił :lol:
@  ~Boogeyman : (27 sierpień 2014 - 10:34 ) hej, po staremu, mobileo ciagle przoduje w portalach mobilnych :lol: BTW, znowu sie zastanawiam nad zmiana tel :lol: Tak to sobie wszystko policzylem to jest nie najgorzej. N4 powinien pojsc za ok 650, a G2 lub 1020 biorac na firme wyniesie mnie ok 700-750zl na czysto. Mysle jeszcze nad G3, ale to juz ok 1000 i do tego jego rozmiar.... O kase tyle nie chodzi tylko wlasnie o rozmiar, bo poza tym tel baaaardzo mi sie podoba :)
@  ~mayhem : (24 sierpień 2014 - 11:10 ) dobry :) dawno mnie tu nie bylo, co tam slychac?
@  ~Boogeyman : (04 sierpień 2014 - 01:22 ) hehe, był wiatr to nie było tak źle mimo że 12-17 jechałem. Najgorsze słońce, ale inaczej mi nie pasowało :p Ale tak jak napisałem, więcej tak nie jadę ;) w pzn właśnie teraz też się pogoda sknociła i lekko deszczyk pada
@  ~Quantum : (04 sierpień 2014 - 12:57 ) W czwartek jak wracałem z roboty to tak lało ze bylem cały mokry mimo iż miałem parasol :D a tylko na przystanek musiałem dojść
@  @Krzychu00 : (04 sierpień 2014 - 12:10 ) Boogey to hardkor jesteś w taki żar tropików jeszcze na rowerze smigać ;) Q ciesz sie ze masz te burze one choć na chwile ochłądzają powietrze :)
@  ~Boogeyman : (04 sierpień 2014 - 10:20 ) w pzn też ładnie słoneczko daje :D A w sobotę i tak zrobiłem ponad 100km rowerem, ale to ostatni raz taki dystans w taką pogodę... 10km przed końcem musiałem zrobić dodatkowy postój by bym nie dojechał. No i czas o 40min gorszy niż w "normalną" pogodą, eh...
@  ~Quantum : (04 sierpień 2014 - 09:56 ) U mnie też gorąco, szkoda tylko że burze praktycznie codziennie...
@  @Krzychu00 : (03 sierpień 2014 - 12:44 ) ale skwar w wawie... a jeszcze jak by tego było mało to chory jestem :(
@  ~Boogeyman : (26 lipiec 2014 - 08:39 ) Nawet nie wiesz ile bym dał za te twoje góry w wlkp ;) ale w sierpniu jedziemy z rowerami w stołowe, dobre górki na start :)
@  ~Quantum : (26 lipiec 2014 - 10:32 ) no u mnie trochę inne lasy są (góry, doliny, skarpy i potoki) więc ciężko po nich chodzić nie wspominając o jeździe rowerem ;), lasy w WlkP sa bardziej 'płaskie' :D
@  ~Boogeyman : (26 lipiec 2014 - 09:50 ) jak się nie wypniesz przed hamowaniem to gleba na 100% na początku, trzeba sobie wbić do łba aby zawsze się wypinać trochę wcześniej i jest luz :) Ja kolarki nie chcę, za dużo po lasach jezdze ;)
@  ~Quantum : (25 lipiec 2014 - 11:24 ) No podobno tak wszyscy sprzedawcy mówią ze nietrudno o glebę :lol: a ja myślę o profesjonalnej kolarce ;)
@  ~Boogeyman : (25 lipiec 2014 - 09:39 ) sprawiłem sobie zestawik SPD do roweru :) Jeśli ktoś z Was jeździ dość często, polecam jak najbardziej, super sprawa, do zwyklych pedałów napewno już nie wrócę :D Ciekawe tylko kiedy glebę zaliczę, ponoć to nieuniknione dla początkujących :lol:
@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2014 - 01:52 ) chociaż teraz sobie przypomniałem że to było tak że nagle gps się wysypał bo próbował pobrać jakiś update "kobiecy głos do google voice" czy jakoś tak. No i niedługo potem byliśmy na miejscu i zaczeły sie cyrki. Więc to może przez to, update źle się wgrał i namieszał.
@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2014 - 01:30 ) ta, wykrył że jestem wyżej niż zwykle i pomyślał że lecę samolotem, stąd airplane mode :lol:
@  @Krzychu00 : (21 lipiec 2014 - 11:42 ) albo n4 nie lubi wysokosci :D ja jadę w góry za 3tyg to zobacze czy u mnie coś sie dzieje:) u mnie tez praca i praca a odpoczynku ni ma :(
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2014 - 11:53 ) właśnie wróciłem z małego wypadu w góry :) I co ciekawe, N4 na Carbonie świrował konkretnie, czasami sam z siebie jakby wlączał jakiś profil, tryb airplane, włączone bt i parę innych rzeczy :/ restart i wracało do normy. Jak ogarnę robotę to chyba full wipe bo teraz nawet wszystkie ikonki na taskbarze się nie wyświetlają. Ciekawe, kiedyś miałem podobnie z MDA Compactem w górach, może wilgotność?