Skocz do zawartości

Zdjęcie

200% doładowania

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:08:18

Na stronie Orange oraz dzwoniac pod *500 mozna sie dowiedziec o nowej promocji we wszystkich planach taryfowych na karte. Otoz:

W zależności od kwoty premiowanego doładowania dostajesz nawet 200 zł gratis.

kwota doładowania wartość doładowania promocyjnego

5 zł 5 zł + bonus 10 zł

25 zł 25 zł + bonus 50 zł

50 zł 50 zł + bonus 100 zł

100 zł 110 zł + bonus 200 zł

jak to działa
doładuj swoje konto dowolną kwotą, a następnie w ciągu 7 dni doładuj konto jeszcze raz
dostaniesz dodatkowo 200% wartości drugiego doładowania do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Orange
jeśli dopiero kupiłeś starter, już pierwsze doładowanie będzie nagrodzone świątecznym bonusem
z promocji możesz korzystać wiele razy

Promocja trwa do 15 stycznia 2009 r.

źr: orange.pl

#2 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:34:47

tylko niestety, jest to beznadzieja... na wykorzystanie PROMOCJI masz tylko miesiąc... doładowałem za 50, dostałem 100 promocji ale tylko na miesiąc... wiec troche kijowo, mogliby dac przynajmniej na te 3 miechy..., ale orange to woli zaoszczedzić...

#3 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:41:23

No dlatego ja doladowalem juz za 25 i dostalem 50 mam miesiac zeby wykorzystac czyli doladuje sobie kolo 1 stycznia i znowu bede mial 50 :) bardziej ekonomicznie bo mniej przepadnie i wreszcie nie bede sie musial ograniczac z rozmowami :p

#4 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 23:12:53

tylko neistety orange tego nie uwzględni... jakbym wiedział wczesniej ze tak będzie to tez bym sobie doładował za 25... ale trudno :p moze w styczniu sobie jeszcze raz doładuje :)

#5 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano czwartek, 4 grudzień 2008 - 09:42:50

Czemu twierdzisz ze Orange tego nie uwzgledni?

#6 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano czwartek, 4 grudzień 2008 - 20:56:14

chodzi mi o to ze nie uwzględniaja w reklamie ze to konto promocyjne jest tylko przez 1 miesiąc. Niezależnie od kwoty doładowania...

#7 Kamcioo

Kamcioo

<< House <3 >>

• VIP
  • 1576 postów

Napisano piątek, 5 grudzień 2008 - 18:09:15

tylko niestety, jest to beznadzieja... na wykorzystanie PROMOCJI masz tylko miesiąc... doładowałem za 50, dostałem 100 promocji ale tylko na miesiąc... wiec troche kijowo, mogliby dac przynajmniej na te 3 miechy..., ale orange to woli zaoszczedzić...

pamietaj ze zawsze sa haczyki bo inaczej by sie operatorowi nie oplacalo ;] ale mi i tak to styka :) ale mogli by dac do kazdej sieci :p hehe

#8 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano wtorek, 9 grudzień 2008 - 19:16:34

pamietaj ze zawsze sa haczyki bo inaczej by sie operatorowi nie oplacalo ;] ale mi i tak to styka :) ale mogli by dac do kazdej sieci :p hehe

No tak ale pamietaj ze wtedy by sie operatorowi nie oplacalo :p

Promocja i tak jest (przynajmniej dla mnie) duzym obnizeniem kosztow polaczen :)

#9 matick

matick

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 266 postów

Napisano poniedziałek, 19 styczeń 2009 - 20:00:46

kwota doładowania wartość doładowania promocyjnego

5 zł 5 zł + bonus 10 zł

25 zł 25 zł + bonus 50 zł

50 zł 50 zł + bonus 100 zł

100 zł 110 zł + bonus 200 zł

A ja doładowałem najpierw za 5 zł, później za 50 i dostałem 100 zł plus do tego 120 min. do Orange ;) 100 zł mogę wykorzystać przez jeszcze 3 miesiące, a 120 min. mam jeszcze miesiąc :)

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2015 - 09:53 ) Ej no, bez jaj, Greenify też zapamiętał dane które apki usypiac. Aż tyle apek działa już w chmurze? :)
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 01:00 ) Mój się co prawda nie domaga, ale zmieniałem ostatnio kartę sieciową, testowałem parę softów a wczoraj masę apek do recovery. Więc w sumie przydałoby się zrobić format, ale to może za jakiś czas ;)
@  @Krzychu00 : (20 lipiec 2015 - 12:08 ) pewnie chmurka ;) mnie czeka jeszcze w wakacje format kompa, bo staruszek już od prawie roku się go domaga :D
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 10:21 ) Chyba do 23 ustawiałem na nowo system :lol: Pół dnia z głowy, ehh... To raczej ostatnie czyszczenie przed zmianą tel ;) Co ciekawe, mimo kompletnego formatu, ProfiMail zachował dane kont. Pytanie czy z jakiejś ichniej chmury, czy z automatu zaciągnął backup z karty pamięci.
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 08:11 ) z N4 nie jest tak łatwo ze względu na system plików. Poddałem się, bawiłbym się pewnie z dwa dni i nic by to nie dało. Kiedyś miałem problem z S2, ale tam mogłem zamontować go jako Mass Storage i potem już z górki
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:54 ) co więcej, odzyskuje "małe" zdjęcia po 2 formatach i repartycjonowaniu dysku, nieźle się ostatnio zdziwiłem, że daje rade ;)
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:53 ) ja ostatnio odzyskiwałem zdjęcia z uwalonego systemu plików w ipod classic programem http://www.strongrecovery.com/pl/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:41 ) jednak doopa, na początku było fajnie bo przywracało zdjęcia z cache itp, czyli małe. A jeśli chodzi o "normalne" to tylko 4 mi dobrze odzyskało. Kombinuje dalej ;)
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 05:22 ) ja robiłem to też disk diggerem tylko że u mnie było to tak że xperia podczas zgrywania na kompa sama zaczeła formatowac kartę i może dlatego te zdjęcia miałem uszkodzone :)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:09 ) Ostatni backup najważniejszych danych (w tym fotek) mam z marca, więc też nie ma jakiejś wielkiej tragedii. Ale najbardziej żałuję fotek z tegorecznego Gran Turismo... Zapuściłem DiskDigger, ponoć daje radę i z tego co narazie widzę jest całkiem spoko. Niektóre fotki są walnięte, ale zdecydowana większość jest ok. Może się uda ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:57 ) a czego użyłeś? Na fotach najbardziej mi zależy, reszta to pikuś. Jak tylko postawie wszystko na nowo włączę to opcje w dropboxie aby foty przesyłało na serwer, będzie backup
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:39 ) uuuu to bardzo ujowo! :( mi tak na xpeii P sie zrobiło to odzyskałem tylko trochę zdjęć, ale większość była uszkodzona :/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:19 ) ta, ja właśnie zaczałem przegrywać, coś się sp****oliło, rozłączyło i karta pusta. No k**a mać :[ teraz szukam jakiegoś softa aby przywrócić te dane, ale coś czuję że pozbędę się 50$ na wondershare...
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:15 ) Q jak N5 to tylko z PL ;) Boogey ja robiłem takiego formacika jakoś z miesiąc temu i powiem że nex odżył :D i dodatkowo zyskałem 2Gb pamięci :p
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 02:38 ) obecnie można kupić nowego, czarnego n5 na allegro za 1235zl :) prawdopodobnie z niemiec
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 02:37 ) Wieczorem będę miał trochę czasu to chyba wyczyszcze porządnie N4. Zgram to co najważniejsze + format + stock rom o dopiero na to custom. Masę romow się testowalo to przyda się małe czyszczenie ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 12:54 ) tak, nawet na SB pisałem :p Ekran niestety 5,2 więc ciut za dużo... I teraz robi go Motorola co też jakoś mnie nie przekonuje
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 12:48 ) wiedziałem o tym, tech chciałem odblokować LTE w swoim i jak zaczałem czytać, to radość minęła bardzo szybko :/ Boogey słyszałeś plotki o N5 2015, ja chyba poczekam na tego fona :D
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 10:06 ) w końcu zmieniłem sobie abo w play, jest LTE. No to fajnie, chcę odblkować LTE w N4 i zonk. Można to oczywiście zrobić, ale działa tylko na 1700/2100, a w PL mamy 1800. Eh... I przy okazji ciekawostka, jak kupować N5 to TYLKO z dystrybucji EU, z US LTE też jest na ich pasmach i u nas nie będzie działać.
@  ~Boogeyman : (10 lipiec 2015 - 08:09 ) po pierwszych prototypach Rifta każdy zwracał na to uwagę, mieli to poprawić. Nie pamiętam jak to dokładnie mieli zrobić, ale jakoś mniej miało oddziaływać na błędnik. Widać że chyba im to się nie udało :p Fajne są też te okulary sony na których można oglądać filmy "w kinie" :) Ale niestety to wszystko kosztuje, 2k trzeba liczyć... Morpheus pewnie coś koło 3-4 będzie kosztował...