Skocz do zawartości

Zdjęcie

200% doładowania

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:08:18

Na stronie Orange oraz dzwoniac pod *500 mozna sie dowiedziec o nowej promocji we wszystkich planach taryfowych na karte. Otoz:

W zależności od kwoty premiowanego doładowania dostajesz nawet 200 zł gratis.

kwota doładowania wartość doładowania promocyjnego

5 zł 5 zł + bonus 10 zł

25 zł 25 zł + bonus 50 zł

50 zł 50 zł + bonus 100 zł

100 zł 110 zł + bonus 200 zł

jak to działa
doładuj swoje konto dowolną kwotą, a następnie w ciągu 7 dni doładuj konto jeszcze raz
dostaniesz dodatkowo 200% wartości drugiego doładowania do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Orange
jeśli dopiero kupiłeś starter, już pierwsze doładowanie będzie nagrodzone świątecznym bonusem
z promocji możesz korzystać wiele razy

Promocja trwa do 15 stycznia 2009 r.

źr: orange.pl

#2 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:34:47

tylko niestety, jest to beznadzieja... na wykorzystanie PROMOCJI masz tylko miesiąc... doładowałem za 50, dostałem 100 promocji ale tylko na miesiąc... wiec troche kijowo, mogliby dac przynajmniej na te 3 miechy..., ale orange to woli zaoszczedzić...

#3 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 18:41:23

No dlatego ja doladowalem juz za 25 i dostalem 50 mam miesiac zeby wykorzystac czyli doladuje sobie kolo 1 stycznia i znowu bede mial 50 :) bardziej ekonomicznie bo mniej przepadnie i wreszcie nie bede sie musial ograniczac z rozmowami :p

#4 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano środa, 3 grudzień 2008 - 23:12:53

tylko neistety orange tego nie uwzględni... jakbym wiedział wczesniej ze tak będzie to tez bym sobie doładował za 25... ale trudno :p moze w styczniu sobie jeszcze raz doładuje :)

#5 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano czwartek, 4 grudzień 2008 - 09:42:50

Czemu twierdzisz ze Orange tego nie uwzgledni?

#6 Megashira

Megashira

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano czwartek, 4 grudzień 2008 - 20:56:14

chodzi mi o to ze nie uwzględniaja w reklamie ze to konto promocyjne jest tylko przez 1 miesiąc. Niezależnie od kwoty doładowania...

#7 Kamcioo

Kamcioo

<< House <3 >>

• VIP
  • 1576 postów

Napisano piątek, 5 grudzień 2008 - 18:09:15

tylko niestety, jest to beznadzieja... na wykorzystanie PROMOCJI masz tylko miesiąc... doładowałem za 50, dostałem 100 promocji ale tylko na miesiąc... wiec troche kijowo, mogliby dac przynajmniej na te 3 miechy..., ale orange to woli zaoszczedzić...

pamietaj ze zawsze sa haczyki bo inaczej by sie operatorowi nie oplacalo ;] ale mi i tak to styka :) ale mogli by dac do kazdej sieci :p hehe

#8 Sładziu

Sładziu

Poczatkujacy forumowicz

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano wtorek, 9 grudzień 2008 - 19:16:34

pamietaj ze zawsze sa haczyki bo inaczej by sie operatorowi nie oplacalo ;] ale mi i tak to styka :) ale mogli by dac do kazdej sieci :p hehe

No tak ale pamietaj ze wtedy by sie operatorowi nie oplacalo :p

Promocja i tak jest (przynajmniej dla mnie) duzym obnizeniem kosztow polaczen :)

#9 matick

matick

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 266 postów

Napisano poniedziałek, 19 styczeń 2009 - 20:00:46

kwota doładowania wartość doładowania promocyjnego

5 zł 5 zł + bonus 10 zł

25 zł 25 zł + bonus 50 zł

50 zł 50 zł + bonus 100 zł

100 zł 110 zł + bonus 200 zł

A ja doładowałem najpierw za 5 zł, później za 50 i dostałem 100 zł plus do tego 120 min. do Orange ;) 100 zł mogę wykorzystać przez jeszcze 3 miesiące, a 120 min. mam jeszcze miesiąc :)

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (26 marzec 2015 - 04:48 ) i fajny bajer w dialerze, jak jesteśmy podłączeni do neta to identyfikuje rozmówcę :) nie wiem czy to catalyst czy lolipop, ale przydatne :) mogłoby tylko jeszcze ściągać z bazy upierdliwych numerów żeby nie odbierać :lol:
@  ~Boogeyman : (18 marzec 2015 - 11:44 ) zrobiłem tak jak pisałem, kamerkę wywaliłem i zainstalowałem z marketu. Nawet przy celowym ruszaniu przy hdr zdjęcia wychodzą ok :) Co prawda jest to ta sama kamerka, ale możliwe że jakieś stery były skopane (może od N5), nie wiem jak dokładnie przebiega aktualizacja apek z GP.
@  ~Boogeyman : (16 marzec 2015 - 10:32 ) Ja wywaliłem Hangouts i zainstalowałem Textra :) Minimalistyczna jak zwykła apka do sms/mms i ma parę dodatkowych opcji w ustawieniach :) Co do aparatu, to sprawdziłem, SR nie miałem ani razu, ale HDR nie potrafi robić. Praktycznie każde jest poruszone, potrzeba by chyba statyw. Wywalę tą apkę i zainstaluje kamere z GP, może ta jest jakaś walnięta....
@  @Krzychu00 : (16 marzec 2015 - 06:41 ) przetestowałem Cataclysm i Cm12. A skończyło się tak że wrodziłem do Carbona :D w każdym mi czegoś brakowało, w CM12 kalendarz się nie synchronizował i nie ustawiał dzwona do kontaktu, a w Cataclysm brak apki do sms i na aparacie dostawałem soft reboot :) oczywiście nie ma tylko złych stron tych romów, bo obydwa są piekielnie szybkie i mają bardzo dużo mozliwości customizacji, jednak to jeszcze nie to :p
@  ~Boogeyman : (15 marzec 2015 - 12:21 ) Tak, z gapps.
@  @Krzychu00 : (15 marzec 2015 - 12:10 ) Ładnie wygląda Twój homescreen :) ja własnie pobieram rom który mi poleciłeś :) jest on od razu z gapps,bo jakiś taki duży plik :)
@  ~Quantum : (14 marzec 2015 - 10:46 ) fajny homescreen :)
@  ~Boogeyman : (14 marzec 2015 - 08:37 ) W sumie chyba znalazłem błąd... Dzisiaj z 10 fotek tylko jedna ok, reszta rozmazana :/ nigdy tak nie miałem, muszę dokładnie to przetestować, może delirke dzisiaj miałem :p
@  ~Boogeyman : (14 marzec 2015 - 10:43 ) i w koncu po ponad roku z tym samym układem i tapetą :lol: zmieniłem homescreen http://s13.postimg.o.../screen_jpg.png
@  ~Boogeyman : (14 marzec 2015 - 10:18 ) jestem ciekaw co powiesz i jak wypadnie w porównaniu z CM12 :)
@  @Krzychu00 : (13 marzec 2015 - 11:02 ) Ja jak narazie zostałem z cm12 i powiem że jest naprawdę fajnie :-) jutro wrzucę ten rom od Ciebie i dam znać jak wrażenia :-)
@  ~Boogeyman : (13 marzec 2015 - 03:39 ) tu masz download http://forum.xda-dev...&postcount=4003 Działa hellscore (oczywiscie w wersji dla lolipopa), kernel manager też więc można zmienić kolory :) Napewno zostaję na dłużej z nim :D ma też duże możliwości customizacji, jest czym się pobawić :)
@  ~Boogeyman : (13 marzec 2015 - 03:37 ) 5.0.1 :) z tym romem jest tak że koleś który go robił skończył na 4.4 i od A do Z robi tylko dla N5. Jednak udostępnia dwóm kolesiom źródła i oni pakują dla N4 :) Tak to zrozumiałem ;) Na tej stronie co podałem w SB masz wersję z 27.02 do ściągnięcia, ja mam ją wrzuconą :) Co do osmAnd, nie lubię nawigacji, wolę spojrzeć na mapę więc mi to wystarcza :) A z netem czasami różnie...
@  @Krzychu00 : (13 marzec 2015 - 01:22 ) o i zapomniałem powiedzieć że własnie CM12 wrzucam :) jak sie pobawię to dam znać jak działa :)
@  @Krzychu00 : (13 marzec 2015 - 01:20 ) już widze że jest 4.4 :) źle doczytałem :p
@  @Krzychu00 : (13 marzec 2015 - 01:19 ) Wczoraj wracałem z Wawy do Płocka i korzystałem z osmAnd i sie całkowicie nie sprawdził :/ prędkość pokazywal źle i gubił sygnał, jednak sygic jest najlepszy :) Boogey a testowałeś ten dom na 4.4 czy na 5.0?
@  ~Boogeyman : (13 marzec 2015 - 10:54 ) i jeszcze ciekawy myk co do osmAnd. Wersja free ma limit 10 sciagniec. Jednakze mapy sa na wewnetrznej pamieci, po formacie pliki zostaja i mozna z nich korzystac, ale limit sie zeruje :) czyli pewnie mozna zrobic reinstall apki aby dalej sciagac, jak sie nie uda to wywalic resztki programu przez np. rootbrowser i sciagamy ile chcemy :D
@  ~Boogeyman : (12 marzec 2015 - 09:25 ) I faktycznie daje rade, zostaje na dłużej z nim :D jedyne czego mi brakuje to zmiana przycisków na navbarze, ale można dodać na stałe menu i zmienić rozmiar więc luz :) w końcu godny następca Carbona ;)
@  ~Boogeyman : (12 marzec 2015 - 01:47 ) Krzychu, ponoć ten rom daje radę, wieczorem może przetestuje :) http://forum.xda-dev...2385619/page400
@  ~Boogeyman : (11 marzec 2015 - 07:40 ) ipod shuffle, nie nano ;)