Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która przeglądarka do internetu najlepsza?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kowex1987

kowex1987

Ledwo Widoczny

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano czwartek, 8 styczeń 2009 - 09:59:04

Witam

Na forum jest wiele przeglądarek internetowych...
Ja zainstalowałem na mojej 6630

Opera.Browser.v8.65.S60.SymbianOS7

Czy wie ktoś ? Która przeglądarka
stron www pod Nokie 6630 ( symbian s60v2)
jest najlepsza????

Czy może najlepszą już mam ??
Proszę o pomoc :)

#2 mroku17

mroku17

Porzadny Forumowicz

• Donator
  • 415 postów

Napisano czwartek, 8 styczeń 2009 - 21:55:59

to zależy do tego czego oczekujesz poręczna i pochłaniająca mało kb jest opera mini i mnie ona najbardziej odpowiada
na pewno nie korzystałby z standardowej przeglądarki

#3 Adamekk

Adamekk

dobry chłopak

• Zbanowani
  • 878 postów

Napisano czwartek, 8 styczeń 2009 - 22:55:03

ja tam mam standardową i tylko nią i mi wystarcza, sprawdzenie meila i aukcji na allegro bardz przyjemnie i szybko, ale polecam opere mini 4 tylko troche mulila mi na noki

#4 EMEK

EMEK

Stały Bywalec

• Przyjaciel
  • 890 postów

Napisano czwartek, 8 styczeń 2009 - 23:10:28

www.onet.pl zaladowanie strony na operze mini ponizej 200kb, na innych przegladarkach kolo 1 MB

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2015 - 09:53 ) Ej no, bez jaj, Greenify też zapamiętał dane które apki usypiac. Aż tyle apek działa już w chmurze? :)
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 01:00 ) Mój się co prawda nie domaga, ale zmieniałem ostatnio kartę sieciową, testowałem parę softów a wczoraj masę apek do recovery. Więc w sumie przydałoby się zrobić format, ale to może za jakiś czas ;)
@  @Krzychu00 : (20 lipiec 2015 - 12:08 ) pewnie chmurka ;) mnie czeka jeszcze w wakacje format kompa, bo staruszek już od prawie roku się go domaga :D
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 10:21 ) Chyba do 23 ustawiałem na nowo system :lol: Pół dnia z głowy, ehh... To raczej ostatnie czyszczenie przed zmianą tel ;) Co ciekawe, mimo kompletnego formatu, ProfiMail zachował dane kont. Pytanie czy z jakiejś ichniej chmury, czy z automatu zaciągnął backup z karty pamięci.
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 08:11 ) z N4 nie jest tak łatwo ze względu na system plików. Poddałem się, bawiłbym się pewnie z dwa dni i nic by to nie dało. Kiedyś miałem problem z S2, ale tam mogłem zamontować go jako Mass Storage i potem już z górki
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:54 ) co więcej, odzyskuje "małe" zdjęcia po 2 formatach i repartycjonowaniu dysku, nieźle się ostatnio zdziwiłem, że daje rade ;)
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:53 ) ja ostatnio odzyskiwałem zdjęcia z uwalonego systemu plików w ipod classic programem http://www.strongrecovery.com/pl/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:41 ) jednak doopa, na początku było fajnie bo przywracało zdjęcia z cache itp, czyli małe. A jeśli chodzi o "normalne" to tylko 4 mi dobrze odzyskało. Kombinuje dalej ;)
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 05:22 ) ja robiłem to też disk diggerem tylko że u mnie było to tak że xperia podczas zgrywania na kompa sama zaczeła formatowac kartę i może dlatego te zdjęcia miałem uszkodzone :)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:09 ) Ostatni backup najważniejszych danych (w tym fotek) mam z marca, więc też nie ma jakiejś wielkiej tragedii. Ale najbardziej żałuję fotek z tegorecznego Gran Turismo... Zapuściłem DiskDigger, ponoć daje radę i z tego co narazie widzę jest całkiem spoko. Niektóre fotki są walnięte, ale zdecydowana większość jest ok. Może się uda ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:57 ) a czego użyłeś? Na fotach najbardziej mi zależy, reszta to pikuś. Jak tylko postawie wszystko na nowo włączę to opcje w dropboxie aby foty przesyłało na serwer, będzie backup
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:39 ) uuuu to bardzo ujowo! :( mi tak na xpeii P sie zrobiło to odzyskałem tylko trochę zdjęć, ale większość była uszkodzona :/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:19 ) ta, ja właśnie zaczałem przegrywać, coś się sp****oliło, rozłączyło i karta pusta. No k**a mać :[ teraz szukam jakiegoś softa aby przywrócić te dane, ale coś czuję że pozbędę się 50$ na wondershare...
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:15 ) Q jak N5 to tylko z PL ;) Boogey ja robiłem takiego formacika jakoś z miesiąc temu i powiem że nex odżył :D i dodatkowo zyskałem 2Gb pamięci :p
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 02:38 ) obecnie można kupić nowego, czarnego n5 na allegro za 1235zl :) prawdopodobnie z niemiec
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 02:37 ) Wieczorem będę miał trochę czasu to chyba wyczyszcze porządnie N4. Zgram to co najważniejsze + format + stock rom o dopiero na to custom. Masę romow się testowalo to przyda się małe czyszczenie ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 12:54 ) tak, nawet na SB pisałem :p Ekran niestety 5,2 więc ciut za dużo... I teraz robi go Motorola co też jakoś mnie nie przekonuje
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 12:48 ) wiedziałem o tym, tech chciałem odblokować LTE w swoim i jak zaczałem czytać, to radość minęła bardzo szybko :/ Boogey słyszałeś plotki o N5 2015, ja chyba poczekam na tego fona :D
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 10:06 ) w końcu zmieniłem sobie abo w play, jest LTE. No to fajnie, chcę odblkować LTE w N4 i zonk. Można to oczywiście zrobić, ale działa tylko na 1700/2100, a w PL mamy 1800. Eh... I przy okazji ciekawostka, jak kupować N5 to TYLKO z dystrybucji EU, z US LTE też jest na ich pasmach i u nas nie będzie działać.
@  ~Boogeyman : (10 lipiec 2015 - 08:09 ) po pierwszych prototypach Rifta każdy zwracał na to uwagę, mieli to poprawić. Nie pamiętam jak to dokładnie mieli zrobić, ale jakoś mniej miało oddziaływać na błędnik. Widać że chyba im to się nie udało :p Fajne są też te okulary sony na których można oglądać filmy "w kinie" :) Ale niestety to wszystko kosztuje, 2k trzeba liczyć... Morpheus pewnie coś koło 3-4 będzie kosztował...