Skocz do zawartości

Zdjęcie

[N97Mini] Hard Reset A Oprogramowanie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 16:59:52

Witam,

wszędzie opisane jest, że hard reset czyni telefon "nowym" - jak z salonu. Moje pytanie to - czy instalki oprogramowania, które w standardzie było zainstalowane są przechowywane gdzieś na telefonie nawet po usunięciu danego programu?
Chodzi o to, że najprawdopodobniej mój Adobe Reader został zaktualizowany (nie pamiętam) i teraz gdy chcę otworzyć PDF otwiera się Reader i tylko pisze że licencja wygasła i mogę kupić, ale przecież w standardzie jest bezpłatny Reader, czy tak?
Chciałbym teraz zainstalować firmware od nowa żeby jednak mieć tego Readera, tylko że gdy w NSU albo w NOS robię ponowną instalację wersji, którą już mam, telefon mieli i mieli i mniej więcej jak pasek na kompie jest w 3/4, telefon restartuje się i komp gubi połączenie z telefonem (już nie odzyskuje). Nie chcę używać żadnych Phoenix`ów ani nic takiego, dlatego pytam o hard reset.

pozdrawiam

#2 ~Quantum

Quantum

Secret Service

• ~Administratorzy
  • 1282 postów
  • 1 artykuły

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:15:31

Hard Reset przywraca telefon do ustawień domyślnych i kasuje rzeczy użytkownika + czasami rzeczy dodane przez operatora. Teoretycznie po zrobieniu Hard Reset powinieneś mieć działającego Adobe, ale mogę się mylić. Jeżeli chodzi o same pdf'y to polecam program PDF+, działa dużo lepiej niż ten wbudowany.

#3 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:35:31

Działa, ale i tak jest 15-dniowa wersja próbna ;/

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2014 - 01:52 ) chociaż teraz sobie przypomniałem że to było tak że nagle gps się wysypał bo próbował pobrać jakiś update "kobiecy głos do google voice" czy jakoś tak. No i niedługo potem byliśmy na miejscu i zaczeły sie cyrki. Więc to może przez to, update źle się wgrał i namieszał.
@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2014 - 01:30 ) ta, wykrył że jestem wyżej niż zwykle i pomyślał że lecę samolotem, stąd airplane mode :lol:
@  @Krzychu00 : (21 lipiec 2014 - 11:42 ) albo n4 nie lubi wysokosci :D ja jadę w góry za 3tyg to zobacze czy u mnie coś sie dzieje:) u mnie tez praca i praca a odpoczynku ni ma :(
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2014 - 11:53 ) właśnie wróciłem z małego wypadu w góry :) I co ciekawe, N4 na Carbonie świrował konkretnie, czasami sam z siebie jakby wlączał jakiś profil, tryb airplane, włączone bt i parę innych rzeczy :/ restart i wracało do normy. Jak ogarnę robotę to chyba full wipe bo teraz nawet wszystkie ikonki na taskbarze się nie wyświetlają. Ciekawe, kiedyś miałem podobnie z MDA Compactem w górach, może wilgotność?
@  ~Quantum : (20 lipiec 2014 - 09:42 ) Poza tym to chyba naprawilem SB :D
@  ~Quantum : (20 lipiec 2014 - 07:54 ) Wakacje,  czyli robota i odpoczynek na zmianę ;)
@  @Krzychu00 : (20 lipiec 2014 - 06:24 ) co słychać Panowie? :)
@  ~Quantum : (20 lipiec 2014 - 05:31 ) .
@  @Krzychu00 : (18 lipiec 2014 - 12:12 ) :p sprawdzam shouta :D
@  ~Quantum : (17 lipiec 2014 - 02:59 ) Co to, SB przypomniało sobie ze może nie wyświetlać wpisów? :lol:
@  @Krzychu00 : (17 lipiec 2014 - 01:05 ) Sb sie popsuł? czy tylko u mnie jakiś błąd?
@  ~Boogeyman : (15 lipiec 2014 - 11:16 ) nie nie, bez przesady :p Te są fajne :D http://www.cnet.com/...heyre-worth-it/
@  @Krzychu00 : (14 lipiec 2014 - 08:31 ) no na przykład golfa III :p
@  ~Boogeyman : (14 lipiec 2014 - 05:42 ) hehe, też raczej bym ich nie kupił, oryginały są w takich cenach że coś dużo lepszego można dostać ;)
@  @Krzychu00 : (14 lipiec 2014 - 02:42 ) może i podróbki, jak dla mnie beatsy są zbyt lansiarskie ;)
@  ~Boogeyman : (14 lipiec 2014 - 12:01 ) a co do słuchawek, radzę uważać na http://okazik.pl/war...roltalk.-przesy
IMO to podróbki
@  ~Boogeyman : (12 lipiec 2014 - 09:49 ) Krzychu, nie wgrywaj czasem PA-Gapps (tych od parandroida). Wgrałem bo wiara tak używa w carbonie (w sumie nie wiem po uj...). Stockowa kamerka raz działa raz nie, raz robi fotki a raz się resetuje. Jednym słowem identycznie jak u kumpla na stocku 4.4.4... jestem ciekaw czy standardowa paka gappsow przywroci mi stara. Ta nowa jest fajna, ale jakby tylko dzialala :lol: Ale to sprobuje jak bede mial chwilke wolna bo cos mi sie wydaje ze sie wykrzaczy i full wipe bedzie potrzebny
@  @Krzychu00 : (11 lipiec 2014 - 08:06 ) Q ja to jak na razie nie będę zmieniał telefonu bo nie ma na co, a i budżetu nie ma :D
@  ~Quantum : (11 lipiec 2014 - 02:56 ) fakt, nie popatrzyłem na bebechy ;)
@  ~Boogeyman : (10 lipiec 2014 - 11:33 ) tak, ale zobacz co S4 a S4 mini ma w środku... Podobnie z innymi mini... Niestety to jest tylko żerowanie na popularności flagowego modelu, Kowalski myśli sobie że skoro coś jest mini to jest tylko mniejsze i bierze w ciemno bo jest za 1zł w abo za 150zł/mc bo to przecież okazja roku :lol: