Skocz do zawartości

Zdjęcie

[N97Mini] Hard Reset A Oprogramowanie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 16:59:52

Witam,

wszędzie opisane jest, że hard reset czyni telefon "nowym" - jak z salonu. Moje pytanie to - czy instalki oprogramowania, które w standardzie było zainstalowane są przechowywane gdzieś na telefonie nawet po usunięciu danego programu?
Chodzi o to, że najprawdopodobniej mój Adobe Reader został zaktualizowany (nie pamiętam) i teraz gdy chcę otworzyć PDF otwiera się Reader i tylko pisze że licencja wygasła i mogę kupić, ale przecież w standardzie jest bezpłatny Reader, czy tak?
Chciałbym teraz zainstalować firmware od nowa żeby jednak mieć tego Readera, tylko że gdy w NSU albo w NOS robię ponowną instalację wersji, którą już mam, telefon mieli i mieli i mniej więcej jak pasek na kompie jest w 3/4, telefon restartuje się i komp gubi połączenie z telefonem (już nie odzyskuje). Nie chcę używać żadnych Phoenix`ów ani nic takiego, dlatego pytam o hard reset.

pozdrawiam

#2 ~Quantum

Quantum

Secret Service

• ~Administratorzy
  • 1282 postów
  • 1 artykuły

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:15:31

Hard Reset przywraca telefon do ustawień domyślnych i kasuje rzeczy użytkownika + czasami rzeczy dodane przez operatora. Teoretycznie po zrobieniu Hard Reset powinieneś mieć działającego Adobe, ale mogę się mylić. Jeżeli chodzi o same pdf'y to polecam program PDF+, działa dużo lepiej niż ten wbudowany.

#3 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:35:31

Działa, ale i tak jest 15-dniowa wersja próbna ;/

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  @Krzychu00 : (28 luty 2015 - 01:12 ) w samym pliku apk chyba się nie da, za to w ustawieniach aplikacji powinna być taka możliwość :)
@  angela2688 : (27 luty 2015 - 09:47 ) I bylo po problemie a a andku jak wyrzucam cos z telefonu to po ponownym uruchomieniu apki chce pobierać brakujące pliki
@  angela2688 : (27 luty 2015 - 09:45 ) Panowie? Czy da się usuwać w androidzie niechciane języki i mapy np. z nawigacji z pliku apk lub telefonu. Pytanie kosmos ale po 5 latach na iOS gdzie wystarczylo tylko winrarem wyżucić niechciane pliki z pliku ipa.
@  ~Quantum : (22 luty 2015 - 09:35 ) zainstalowałem przed chwilą .apk jakdojade i wrc - obie działają ;)
@  @Krzychu00 : (22 luty 2015 - 09:28 ) Q popatrzyłem na jolle i powiem że zaczęła kusić :D
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:32 ) Racja... Wgranie to też nie tak raz dwa, jednak odpuszczę ;)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 07:22 ) na porcie nie działają androidowe aplikacje, alien dalvik jest na wyłączność dla urządzeń jolla
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:18 ) Mhm. To może spróbuję jutro ten port na N4 :)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 07:04 ) B, z tego co wiem to większość ;)
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:00 ) Q, z tą kompatybilnościa to miałem bardziej na myśli to czy coś wiesz jak to wygląda, czy chodzi większość, wszystko lub tylko niektóre :)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 06:37 ) oczywiście nie chodzi tylko o gesty ;) sam system mi się podoba, telefon z microsd i usuwalną baterią, ze złączem i2c i możliwością odpalania apk ;)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 06:26 ) podobno wszystkiego trzeba w życiu spróbować :D // Krzychu, po N9 tak się przyzwyczaiłem do obsługiwania gestami i swipe, że nie chcę innego :) tutaj nawet nie muszę korzystać z przycisku power, bo nawet do wygaszania ekranu jest gest ;) // B: nie sprawdzałem jeszcze .apk, wczoraj go zaktualizowałem, dzisiaj może spróbuję :)
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 06:14 ) i się "pochwalę", pierwszy w życiu mandat za furę, przekroczenie o 57kmph, 10pkt i 400zl :( Prawko już jakieś 10lat mam, wolno nie jeżdżę więc i tak nie tak źle ;) ale od dzisiaj nawet na krótką trasę włączam yanosika :)
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 11:02 ) Q, a jak tam apki z andka, wszystko chodzi czy tylko niektóre?
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 11:02 ) ciągle carbon, próbowałem Dirty Unicorns, fajny rom ale po zmianie wielkości navbara sypał błędami, więc przywróciłem backup. Dzisiaj może tego zapodam http://forum.xda-dev...y-port-t2969823 :D
@  @Krzychu00 : (21 luty 2015 - 10:52 ) uuu to fajnie :) zapodaj jakies fotki :) a co Cie skusiło na tel z sailfish'em?
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 12:03 ) hejo, a ja kupiłem Jolla Phone, od kilku godzin mam go w rękach i pierwsze wrażenia mega pozytywne :)
@  @Krzychu00 : (20 luty 2015 - 10:38 ) niestety nie pomogę, bo z fb korzystam z apki i nic wiecej.|| Boogey z jakiego romu korzystasz? cały czas carbon?
@  ~Boogeyman : (20 luty 2015 - 12:49 ) Znacie jakiś widget fb na andka? Używam tego z APW, ale znowu się wysypal :( jedyne co chcę to posty ze sledzonych fp, nic więcej
@  +cichy® : (23 styczeń 2015 - 10:04 ) Witam, jak co roku prośba o 1% podatku dla Rafała, z góry dziękuje Cichy. http://stronarafala....atku-dla-rafala