Skocz do zawartości

Zdjęcie

[N97Mini] Hard Reset A Oprogramowanie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 16:59:52

Witam,

wszędzie opisane jest, że hard reset czyni telefon "nowym" - jak z salonu. Moje pytanie to - czy instalki oprogramowania, które w standardzie było zainstalowane są przechowywane gdzieś na telefonie nawet po usunięciu danego programu?
Chodzi o to, że najprawdopodobniej mój Adobe Reader został zaktualizowany (nie pamiętam) i teraz gdy chcę otworzyć PDF otwiera się Reader i tylko pisze że licencja wygasła i mogę kupić, ale przecież w standardzie jest bezpłatny Reader, czy tak?
Chciałbym teraz zainstalować firmware od nowa żeby jednak mieć tego Readera, tylko że gdy w NSU albo w NOS robię ponowną instalację wersji, którą już mam, telefon mieli i mieli i mniej więcej jak pasek na kompie jest w 3/4, telefon restartuje się i komp gubi połączenie z telefonem (już nie odzyskuje). Nie chcę używać żadnych Phoenix`ów ani nic takiego, dlatego pytam o hard reset.

pozdrawiam

#2 ~Quantum

Quantum

Secret Service

• ~Administratorzy
  • 1282 postów
  • 1 artykuły

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:15:31

Hard Reset przywraca telefon do ustawień domyślnych i kasuje rzeczy użytkownika + czasami rzeczy dodane przez operatora. Teoretycznie po zrobieniu Hard Reset powinieneś mieć działającego Adobe, ale mogę się mylić. Jeżeli chodzi o same pdf'y to polecam program PDF+, działa dużo lepiej niż ten wbudowany.

#3 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:35:31

Działa, ale i tak jest 15-dniowa wersja próbna ;/

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  +cichy® : (24 październik 2014 - 09:13 ) A leci sobie czas bardzo szybko :) ale ogólnie pozytywnie, trochę brak czasu na forum :(
@  ~Quantum : (24 październik 2014 - 09:01 ) cześć cichy :) co słychać
@  +cichy® : (24 październik 2014 - 08:50 ) Siemanko :)
@  technops : (23 październik 2014 - 12:48 ) ja się już przyzwyczaiłem :) miałem brać es piątke ale jak trzymałem oba w ręce do zmieniłem zdanie ;)
@  ~Boogeyman : (23 październik 2014 - 12:45 ) spoko, mi ciągle chodzi po głowie, tylko nie mogę się do tego rozmiaru przekonać... Z drugiej strony zawsze tak mam jak biorę coś większego a potem bardzo szybko się przyzwyczajam :)
@  technops : (23 październik 2014 - 11:31 ) mam go dopiero 2 dni, więc za dużo na razie nie mogę powiedzieć o nim. Ale jestem zadowolony :)
@  ~Boogeyman : (23 październik 2014 - 09:54 ) przejrzyj sobie http://forum.xda-dev...-g3/accessories ja zawsze tak robiłem i brałem ten co mi się najbardziej podobał z polecanych i zawsze byłem happy :) BTW, jak się sprawuje G3?
@  technops : (22 październik 2014 - 10:38 ) ale tylko przy skrzynce wódki :D jaki pokrowiec do G3 polecicie? kupiłem jakiś za 25 zeta ale jest ujowy
@  ~Quantum : (22 październik 2014 - 09:25 ) kolorowo :D
@  @Krzychu00 : (22 październik 2014 - 01:07 ) ale sie tu tłok zrobił :p
@  ~Boogeyman : (22 październik 2014 - 12:24 ) siema, zlot starej ekipy? :lol:
@  vadersky : (22 październik 2014 - 10:39 ) ave ;)
@  ~Quantum : (21 październik 2014 - 11:17 ) jak w ulu :D
@  technops : (21 październik 2014 - 10:33 ) ale tu ruch :D
@  ~Quantum : (16 październik 2014 - 11:32 ) ogólnie N6 mi się podoba ze względu na to szybkie ładowanie baterii i bebechy, ale wielkość ekranu go dyskwalifikuje ;) N5 w zupełności wystarczy do odpalenia wszystkiego przez (co najmniej) najbliższe 2 lata
@  ~Boogeyman : (16 październik 2014 - 10:56 ) Przestałem się interesować jak podali wymiary :p Może gdybym nie miał G Pada to nad Nexem 9 bym pomyślał ;)
@  @Krzychu00 : (16 październik 2014 - 10:37 ) hej :) kurcze micho tylko mnie utwiedził w tym ze N5 bedzie moim kolejnym fonem ;) Panowie a jak sie Wam podobają nowe nexusy? Ja jestem bardzo zmieszany co do N6 bo ta wielkość niestety go dyskwalifikuje, ale bebechy to ma miodzio :p
@  ~Boogeyman : (16 październik 2014 - 09:40 ) To mnie micho zaskoczyłeś z tym G2. Wykonanie to fakt, minus, ale poza tym nie spotkałem się z negatywnymi opiniami. Chociaż 4X też był zachwalany, a szybko go zmieniłem ;)
@  ~Quantum : (15 październik 2014 - 04:44 ) cześć, micho, dzięki za opinię ;) tak czy inaczej zdecydowałem się na n5 (głównie do celów dev) ;)
@  micho : (15 październik 2014 - 11:11 ) Miałem ostatnio 2 tygodnie Nexusa 5 i tydzień G2. Quantum trzymaj się z daleka od G2, bo to straszne gówno :) będziesz się wściekał na niesamowicie słabe, plastikowe wykonanie i na ten popieprzony guzik z tyłu :) za to strasznie polecam nexusa 5, zaryzykowałbym że to byl najfajniejszy telefon jaki mialem w zyciu - bateria nie taka zla, jakosc wykonania super i niesamowita plynnosc dzialania. Witam i pozdrawiam panowie :)