Skocz do zawartości

Zdjęcie

[N97Mini] Hard Reset A Oprogramowanie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 16:59:52

Witam,

wszędzie opisane jest, że hard reset czyni telefon "nowym" - jak z salonu. Moje pytanie to - czy instalki oprogramowania, które w standardzie było zainstalowane są przechowywane gdzieś na telefonie nawet po usunięciu danego programu?
Chodzi o to, że najprawdopodobniej mój Adobe Reader został zaktualizowany (nie pamiętam) i teraz gdy chcę otworzyć PDF otwiera się Reader i tylko pisze że licencja wygasła i mogę kupić, ale przecież w standardzie jest bezpłatny Reader, czy tak?
Chciałbym teraz zainstalować firmware od nowa żeby jednak mieć tego Readera, tylko że gdy w NSU albo w NOS robię ponowną instalację wersji, którą już mam, telefon mieli i mieli i mniej więcej jak pasek na kompie jest w 3/4, telefon restartuje się i komp gubi połączenie z telefonem (już nie odzyskuje). Nie chcę używać żadnych Phoenix`ów ani nic takiego, dlatego pytam o hard reset.

pozdrawiam

#2 ~Quantum

Quantum

Secret Service

• ~Administratorzy
  • 1282 postów
  • 1 artykuły

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:15:31

Hard Reset przywraca telefon do ustawień domyślnych i kasuje rzeczy użytkownika + czasami rzeczy dodane przez operatora. Teoretycznie po zrobieniu Hard Reset powinieneś mieć działającego Adobe, ale mogę się mylić. Jeżeli chodzi o same pdf'y to polecam program PDF+, działa dużo lepiej niż ten wbudowany.

#3 svoboda

svoboda

Zaczyna Się Udzielac

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano niedziela, 17 październik 2010 - 17:35:31

Działa, ale i tak jest 15-dniowa wersja próbna ;/

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (28 czerwiec 2015 - 12:27 ) A, jeszcze jedno Layers działa, ale ponoć są problemy z phone i contacts, więc trzeba wywalić z theme te apki
@  ~Boogeyman : (28 czerwiec 2015 - 12:25 ) No to fajnie :) mi właśnie raz czy dwa spowodowała restart i foty zawsze wychodziły lekko poruszane. Po reinstalce jest ok, więc chyba to był problem starej wersji romu ;)
@  @Krzychu00 : (28 czerwiec 2015 - 11:25 ) mi jak narazie kamerka działa, i nie robi resetów jak w CM, wiec jestem mega zadwolony! dodatkowo cataclysm działa duzo szybciej niż cm :)
@  ~Boogeyman : (27 czerwiec 2015 - 09:08 ) Hehe, spoko ;) tylko mały heads up, ja musiałem wywalić kamerę i zainstalować na nowo z marketu bo swirowala. Może już to naprawili bo robiłem to nie 3-4 wersje temu. A wywalenie to chwila przez titanium backup ;)
@  @Krzychu00 : (27 czerwiec 2015 - 05:36 ) Bóg zapłać dobry człowieku! :*
@  ~Boogeyman : (27 czerwiec 2015 - 05:03 ) 5.1.1, tu masz http://forum.xda-dev...&postcount=4220
@  @Krzychu00 : (27 czerwiec 2015 - 03:35 ) to musi być wina CM że nie działają, Boogey a Ty masz cataclysm z lolipopem czy na KK? bo na xda nie ma LP dla N4, albo ja znaleźc nie mogę.
@  ~Boogeyman : (27 czerwiec 2015 - 12:27 ) Tak, działa bez problemu, tylko nie dostaje powiadomienia dźwiękowego jak dojdzie MMS i z tym nic nie mogę zrobić... Używam Textra, a nie stockowej apki ;) ale na stockowej też nie miałem problemów. W Textra trzeba tylko ustawić limit wielkości MMS.
@  @Krzychu00 : (27 czerwiec 2015 - 10:22 ) Boogey czy Ty w N4 możesz normalnie wysyłać mms? bo mi ani nie odbiera a ni nie wysyła mms :/ i juz nie wiem o co chodzi, bo konfigurację mam dobrze zrobioną...
@  ~Boogeyman : (26 czerwiec 2015 - 06:29 ) Mam podobnie, bez smarta ciężko by było...
@  @Krzychu00 : (26 czerwiec 2015 - 03:29 ) ja to juz życia bez smartfona sobie nie wyobrażam, dostęp do sieci, maile i aparat tak na szybko.. kurka wodna chyba jestem uzależniony :p || G2 nigdy mi sie nie podobał, i swojego N4 na pewno bym nie zmaienił na G2 ;)
@  ~Boogeyman : (26 czerwiec 2015 - 02:15 ) G2 ma ten plus że ma cieniutkie ramki i jest praktycznie tego samego rozmiaru co N5 mimo większego wyświetlacza. Jak wyszedł to każdy był zachwycony, z czasem jednak wyszły jego wady, głównie w wykonaniu. Więc zmiana na G2 to raczej taka na siłę, niż przemyślana
@  ~Quantum : (26 czerwiec 2015 - 01:41 ) a co do tel to jest jeszcze G2 i 1+1 ale to też krowy...
@  ~Quantum : (26 czerwiec 2015 - 01:28 ) kiedyś widziałem ten obrazek i ktoś napisał pod nim, że w 2002 roku ludzie zajarzyli, że na telefonach można oglądać filmy xxx :lol: ja mam smartfona od poczatku studiów - przydawał się, do robienia zdjęć notatek czy slajdów, sprawdzania maila itp. a teraz w sumie to nie wiem po co mi on i mam ochote kupić sobie jakąś nokie 6610 bo w zasadzie tylko dzwonie/sms :)
@  ~Quantum : (26 czerwiec 2015 - 01:26 ) http://mobirank.pl/w...d-1990-roku.png
@  @Krzychu00 : (26 czerwiec 2015 - 01:17 ) ja Wam powiem że mnie wkurza ta moda na te gigantyczne telefony, niby to wygodne itd. ale to przeciez nie jest wygodne! jedna ręką takiego bydlaka nie obsłużysz wiec gdzie tu wygoda? a jak chcę obejrzeć film to włączę lapka albo podepnę go pod tv42". Jednym słowem debilna moda!
@  ~Boogeyman : (26 czerwiec 2015 - 12:34 ) Dokładnie, i tak w N4 mam problem żeby paluchem sięgnąć po przekątnej do górnego rogu. A w takich 5"+ bez dwóch rąk się nie obejdzie.
@  ~Quantum : (25 czerwiec 2015 - 10:51 ) już przy tym telefonie nauczyłem się, że najpierw wiąże się buty a dopiero później wkłada telefon do kieszeni :lol:
@  ~Quantum : (25 czerwiec 2015 - 10:49 ) ja mam 4,5" i nie wyobrażam sobie mieć większego telefonu
@  ~Boogeyman : (25 czerwiec 2015 - 10:42 ) A to nie wiesz? Wprowadzili abonament na xda :p może na N5 drugiej generacji poczekam, tyle że to ma być 5,2"...