Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program Do Lokalizacji Telefonu

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzialus

dzialus

Pijawka

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano wtorek, 22 marzec 2011 - 13:49:34

czy znacie jakieś programy na symbiana do nokii 6210 navigator do lokalizacji poprzez sms skradzionego telefonu? Potrzebuje telefon umiescic w samochodzie i w razie kradzieży zlokalizowac go poprzez sms. Wiem ,że jest program do tego celu Guardian ale kosztuje 13$. Znalazłem w necie strone http://periodic.phonelocator.mobi/ gdzie jest program Periodic wlasnie do namierzania ale po zainstalowaniu go w fonie i probie wejścia do folderu gdzie znajduje się Periodic 0.9 telefon mi sie restartuje.Dlatego ten program też odpada :(

#2 marcinmgm

marcinmgm

night watcher

• 4sharedTeam
  • 2123 postów

Napisano wtorek, 22 marzec 2011 - 15:16:53

jest tez taki progs : Aspicore GSM Tracker v3.17.1056

AGT.rar

aplikacja niepodpisana

opis jak to wyglada

http://www.anonym.to...&hl=pl&lr=&sa=G

opis konfiguracji

opis na stronie producenta

aplikacje wspolpracuje z ta stronka

#3 dzialus

dzialus

Pijawka

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano wtorek, 22 marzec 2011 - 16:23:28

dziekuje za odpowiedź ale ten program kosztuje 40$ a scrackowanej wersji nie umiem znaleźc jezli w ogóle istnieje w tym wypadku takie coś jak crack

#4 dzialus

dzialus

Pijawka

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano niedziela, 27 marzec 2011 - 21:40:36

zainstalowalem program Guardian 3 i po wpisaniu kodu :i:12345 telefon w sms zwrotnym na inny telefon podał mi wspolrzędne geograficze z dokładnością do kilku metrów ! Jeszcze tylko musze znaleźc sposob na Garmina , bo zainstalowałem kilka wersji i za każdym razem pisze mi nie obsługiwany format pliku a plik to IMG

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Quantum : (03 marzec 2015 - 06:34 ) dzięki Panowie :) mi właśnie przyszły folie do jolli, zaraz zabieram się za naklejanie :D
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 12:01 ) fajny, ale ponoć aparat doopy nie urywa. Ale trzeba poczekać na dokładne testy. Tak sobie popatrzyłem na ceny i raty G3 to w sumie taniej wychodzi wziąć ze sklepu na allegro ze zwykłymi ratami niż euro czy MM na 0% :lol:
@  @Krzychu00 : (03 marzec 2015 - 11:54 ) szczerze to wg mnie jest jeden telefon którego bym chciał kupić i jest to HTC One M9, wyglada niesamowicie i ma dobry aparat i powiekszona baterię :)
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 11:42 ) Najlepszego Q :) Racja, ale i tak bym wolał mieć więcej w zapasie :) Może G3 sobie na jakieś raty 0% wezmę :) Albo Galaxy S6 :lol:
@  @Krzychu00 : (03 marzec 2015 - 11:18 ) u mnie podobnie tylkoże mam 2GB wolnego i powiem że nie narzekam, bo wiem że te 2GB to sporo i nie zapełnię tego ;) Quantum wszystkiego najlepszego!!! :)
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 10:58 ) i prawdę mówiąc zaczyna mi brakować pamięci :( Nie mam żadnych gier, programów też mało i to raczej małe. Dwa backupy z TWRP, mapa polski, czechy i kawałek niemiec przy granicy i został 1GB, heh... Kolejny smart to już chyba 32GB lub z wejściem na karty.
@  ~Boogeyman : (02 marzec 2015 - 09:53 ) to spoko :) A z osmand miałem taki problem że przy zoom-out znikała mapa, okazało się że muszę ściągnąć jeszcze world simple map czy coś takiego. I tak jak piszesz, całkiem spoko i za free, przyda się zagranicą :) Tylko troszkę zamula w porównaniu do google maps...
@  @Krzychu00 : (02 marzec 2015 - 05:35 ) bardzo ciekawy program , na pewno przetestuje :) powiem Wam że kupiłem sobie tablecik z win8.1 za 350zł i jestem mega zadowolony :D
@  ~Boogeyman : (02 marzec 2015 - 11:46 ) korzysta ktoś z was z OsmAnd?
@  ~Boogeyman : (01 marzec 2015 - 11:35 ) to już trzeba by się SDK pobawić, pytanie tylko czy po usunięciu plików apka się nie wysypie. Nigdy tego nie robiłem, tak więc więcej nie pomogę.
@  @Krzychu00 : (28 luty 2015 - 01:12 ) w samym pliku apk chyba się nie da, za to w ustawieniach aplikacji powinna być taka możliwość :)
@  angela2688 : (27 luty 2015 - 09:47 ) I bylo po problemie a a andku jak wyrzucam cos z telefonu to po ponownym uruchomieniu apki chce pobierać brakujące pliki
@  angela2688 : (27 luty 2015 - 09:45 ) Panowie? Czy da się usuwać w androidzie niechciane języki i mapy np. z nawigacji z pliku apk lub telefonu. Pytanie kosmos ale po 5 latach na iOS gdzie wystarczylo tylko winrarem wyżucić niechciane pliki z pliku ipa.
@  ~Quantum : (22 luty 2015 - 09:35 ) zainstalowałem przed chwilą .apk jakdojade i wrc - obie działają ;)
@  @Krzychu00 : (22 luty 2015 - 09:28 ) Q popatrzyłem na jolle i powiem że zaczęła kusić :D
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:32 ) Racja... Wgranie to też nie tak raz dwa, jednak odpuszczę ;)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 07:22 ) na porcie nie działają androidowe aplikacje, alien dalvik jest na wyłączność dla urządzeń jolla
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:18 ) Mhm. To może spróbuję jutro ten port na N4 :)
@  ~Quantum : (21 luty 2015 - 07:04 ) B, z tego co wiem to większość ;)
@  ~Boogeyman : (21 luty 2015 - 07:00 ) Q, z tą kompatybilnościa to miałem bardziej na myśli to czy coś wiesz jak to wygląda, czy chodzi większość, wszystko lub tylko niektóre :)