Skocz do zawartości

Zdjęcie

Itiner - rozkład jazdy i planer podróży [PL]

rozkład jazdy

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 +cichy®

cichy®

Napisano piątek, 19 sierpień 2011 - 20:00:51

Dołączona grafika

Itiner to darmowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej (MPK, MZK, ZTM, SKM) i planer podróży w telefonie komórkowym, z którego mogą korzystać m.in. mieszkańcy takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, GOP (Katowice, Sosnowiec, Gliwice,...), Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot,...), Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Białystok. Aplikacja nie łącząc się z Internetem (offline) wyświetla rozkład jazdy oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń między przystankami i istotnymi punktami w mieście (POI), a w wersji online również między adresami. Współpracując z systemem lokalizacji pojazdów komunikacji miejskiej, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na autobus czy tramwaj danej linii. Dynamiczna informacja pasażerska dostępna jest testowo w Zielonej Górze.

Miasta do pobrania za darmo ze strony producenta

http://www.itiner.pl/pl/downloads

http://hotfile.com/dl/127275443/db66adf/itiner.apk.html

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (02 sierpień 2015 - 12:21 ) Krzychu, testowałeś może jakiś rom ostatnio? Dzisiaj zmieniam Cata na coś innego, ale nie wiem na co... Chyba Slim. Ostatnio coraz częściej mam FC interfejsu, parę razy się zresetował, a wczoraj zgubił GPS na prawie 20km i połowa trasy ze stravy w lini prostej :/
@  ~Boogeyman : (21 lipiec 2015 - 09:53 ) Ej no, bez jaj, Greenify też zapamiętał dane które apki usypiac. Aż tyle apek działa już w chmurze? :)
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 01:00 ) Mój się co prawda nie domaga, ale zmieniałem ostatnio kartę sieciową, testowałem parę softów a wczoraj masę apek do recovery. Więc w sumie przydałoby się zrobić format, ale to może za jakiś czas ;)
@  @Krzychu00 : (20 lipiec 2015 - 12:08 ) pewnie chmurka ;) mnie czeka jeszcze w wakacje format kompa, bo staruszek już od prawie roku się go domaga :D
@  ~Boogeyman : (20 lipiec 2015 - 10:21 ) Chyba do 23 ustawiałem na nowo system :lol: Pół dnia z głowy, ehh... To raczej ostatnie czyszczenie przed zmianą tel ;) Co ciekawe, mimo kompletnego formatu, ProfiMail zachował dane kont. Pytanie czy z jakiejś ichniej chmury, czy z automatu zaciągnął backup z karty pamięci.
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 08:11 ) z N4 nie jest tak łatwo ze względu na system plików. Poddałem się, bawiłbym się pewnie z dwa dni i nic by to nie dało. Kiedyś miałem problem z S2, ale tam mogłem zamontować go jako Mass Storage i potem już z górki
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:54 ) co więcej, odzyskuje "małe" zdjęcia po 2 formatach i repartycjonowaniu dysku, nieźle się ostatnio zdziwiłem, że daje rade ;)
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 07:53 ) ja ostatnio odzyskiwałem zdjęcia z uwalonego systemu plików w ipod classic programem http://www.strongrecovery.com/pl/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:41 ) jednak doopa, na początku było fajnie bo przywracało zdjęcia z cache itp, czyli małe. A jeśli chodzi o "normalne" to tylko 4 mi dobrze odzyskało. Kombinuje dalej ;)
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 05:22 ) ja robiłem to też disk diggerem tylko że u mnie było to tak że xperia podczas zgrywania na kompa sama zaczeła formatowac kartę i może dlatego te zdjęcia miałem uszkodzone :)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 05:09 ) Ostatni backup najważniejszych danych (w tym fotek) mam z marca, więc też nie ma jakiejś wielkiej tragedii. Ale najbardziej żałuję fotek z tegorecznego Gran Turismo... Zapuściłem DiskDigger, ponoć daje radę i z tego co narazie widzę jest całkiem spoko. Niektóre fotki są walnięte, ale zdecydowana większość jest ok. Może się uda ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:57 ) a czego użyłeś? Na fotach najbardziej mi zależy, reszta to pikuś. Jak tylko postawie wszystko na nowo włączę to opcje w dropboxie aby foty przesyłało na serwer, będzie backup
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:39 ) uuuu to bardzo ujowo! :( mi tak na xpeii P sie zrobiło to odzyskałem tylko trochę zdjęć, ale większość była uszkodzona :/
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 04:19 ) ta, ja właśnie zaczałem przegrywać, coś się sp****oliło, rozłączyło i karta pusta. No k**a mać :[ teraz szukam jakiegoś softa aby przywrócić te dane, ale coś czuję że pozbędę się 50$ na wondershare...
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 04:15 ) Q jak N5 to tylko z PL ;) Boogey ja robiłem takiego formacika jakoś z miesiąc temu i powiem że nex odżył :D i dodatkowo zyskałem 2Gb pamięci :p
@  ~Quantum : (19 lipiec 2015 - 02:38 ) obecnie można kupić nowego, czarnego n5 na allegro za 1235zl :) prawdopodobnie z niemiec
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 02:37 ) Wieczorem będę miał trochę czasu to chyba wyczyszcze porządnie N4. Zgram to co najważniejsze + format + stock rom o dopiero na to custom. Masę romow się testowalo to przyda się małe czyszczenie ;)
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 12:54 ) tak, nawet na SB pisałem :p Ekran niestety 5,2 więc ciut za dużo... I teraz robi go Motorola co też jakoś mnie nie przekonuje
@  @Krzychu00 : (19 lipiec 2015 - 12:48 ) wiedziałem o tym, tech chciałem odblokować LTE w swoim i jak zaczałem czytać, to radość minęła bardzo szybko :/ Boogey słyszałeś plotki o N5 2015, ja chyba poczekam na tego fona :D
@  ~Boogeyman : (19 lipiec 2015 - 10:06 ) w końcu zmieniłem sobie abo w play, jest LTE. No to fajnie, chcę odblkować LTE w N4 i zonk. Można to oczywiście zrobić, ale działa tylko na 1700/2100, a w PL mamy 1800. Eh... I przy okazji ciekawostka, jak kupować N5 to TYLKO z dystrybucji EU, z US LTE też jest na ich pasmach i u nas nie będzie działać.