Skocz do zawartości

Zdjęcie

Itiner - rozkład jazdy i planer podróży [PL]

rozkład jazdy

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 +cichy®

cichy®

Napisano piątek, 19 sierpień 2011 - 20:00:51

Dołączona grafika

Itiner to darmowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej (MPK, MZK, ZTM, SKM) i planer podróży w telefonie komórkowym, z którego mogą korzystać m.in. mieszkańcy takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, GOP (Katowice, Sosnowiec, Gliwice,...), Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot,...), Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Białystok. Aplikacja nie łącząc się z Internetem (offline) wyświetla rozkład jazdy oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń między przystankami i istotnymi punktami w mieście (POI), a w wersji online również między adresami. Współpracując z systemem lokalizacji pojazdów komunikacji miejskiej, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na autobus czy tramwaj danej linii. Dynamiczna informacja pasażerska dostępna jest testowo w Zielonej Górze.

Miasta do pobrania za darmo ze strony producenta

http://www.itiner.pl/pl/downloads

http://hotfile.com/dl/127275443/db66adf/itiner.apk.html

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Quantum : (19 wrzesień 2014 - 10:50 ) jakich problemach?
@  ~Boogeyman : (19 wrzesień 2014 - 09:37 ) kiedyś też myślałem nad M7, ale po problemach jakie wiara pisała na xda odpuściłem ;)
@  ~Quantum : (18 wrzesień 2014 - 07:43 ) kurcze, zastanawiam się między One M7, BB Q10 i lumią 1020 - trzy różne systemy i jeden wielki problem z wyborem :D
@  @Krzychu00 : (15 wrzesień 2014 - 12:56 ) Q ja to chyba jednak piwko wolę :D
@  ~Boogeyman : (14 wrzesień 2014 - 08:42 ) Hehe. Kiedyś kupiłem theme, po miesiącu przestał być wspierany :(
@  ~Quantum : (14 wrzesień 2014 - 02:41 ) odmówić sobie jedno piwko i theme będzie :D
@  @Krzychu00 : (13 wrzesień 2014 - 07:14 ) dzięki wielkie, nigdy bym tego nie znalazłNo niestety, ale za themesa 9zł to płacić nie będę ;-)
@  ~Boogeyman : (13 wrzesień 2014 - 06:22 ) W Themes ;) wdrożyli nowy system themsow CM i tam duzo przeniesione. Sporo fajnych zaawansowanych tematów widziałem, ale niestety to co fajne to płatne :(
@  @Krzychu00 : (13 wrzesień 2014 - 10:56 ) Boogey czy w najnowszym carbonie można ustawić własną tapetę na lockscreen? Bo jakoś w ustawieniach nie widzę tej opcji, a może ja ukryli jakoś :-\
@  ~Boogeyman : (08 wrzesień 2014 - 10:20 ) kupiony 15.10.2013, polska dystrybucja z fv wiec bezproblemowa 2 letnia gwarancja :) i tu radzę uważać z używkami (jak i nowymi), LG ma bardzo restrykcyjny serwis i może odmówić przyjęcia telefonu jeśli jasno nie jest określona data zakupu i to że był nowy. Na forum o andku już nie jeden się przejechał na serwisie... Ale tak jak pisałem wcześniej, przed wiosną raczej nie zmienię tel
@  ~Quantum : (07 wrzesień 2014 - 08:11 ) Ten Twój n4 ma jeszcze gwarancję? :)
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 05:56 ) Ja używam sporo, pod koniec dnia jakieś 20-30% zostaje, więc nie jest źle ;)
@  ~Quantum : (05 wrzesień 2014 - 01:32 ) mi n9 wytrzymuje 3dni średnio ;) ale też nie używam jej za dużo
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 12:57 ) pewnie tak, mi ten bug wyskoczyl na wersji z początku września. Ale już jest ok, od 8 tylko 8% zeszło. Parę dłuższych rozmów i z 20min na 3g. Więc jest już spoko :) Ale jutro na tripa rowerowego i tak powerbanka zabiorę :lol:
@  @Krzychu00 : (05 wrzesień 2014 - 10:41 ) ooo dziwne, ja nie mam takich problemów, może dlatego że ciągle jestem na 4.4.3 i bardzo dawno nie aktualizowałem :D
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 10:06 ) ja tu się dziwię że coś mi bateria szybko spada, a tu google dodało opcje aby tel skanował sieci wifi nawet jak jest ono wyłączone :lol: nie wiem jaki w tym sens... Z tego co widzę to dodane już 4.3, ale chyba jakoś niedawno dodane do carbona bo nie widziałem wcześniej tej opcji
@  ~Boogeyman : (04 wrzesień 2014 - 11:55 ) dlatego poczekam do wiosny, wtedy już pewnie koło 1k będzie można dostać ;) no i mam nadzieję że LG coś zaproponuje, bo Voltem nie wygrają w tym segmencie :p
@  ~Quantum : (04 wrzesień 2014 - 10:41 ) Z3c ma kosztować 2,3k zł na początku, cenią się Japończycy :p ja chyba w październiku coś kupię
@  ~Boogeyman : (03 wrzesień 2014 - 10:51 ) No, same zegarki :lol: Chyba się wytrzymam z wymianą tel do wiosny :p jest alpha, jest Z3 compact, więc coś się w końcu dzieje poniżej 5 cali :D
@  ~Quantum : (03 wrzesień 2014 - 09:57 ) No to już pokazali trochę nowości w Berlinie ;)