Skocz do zawartości

Zdjęcie

Itiner - rozkład jazdy i planer podróży [PL]

rozkład jazdy

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 +cichy®

cichy®

Napisano piątek, 19 sierpień 2011 - 20:00:51

Dołączona grafika

Itiner to darmowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej (MPK, MZK, ZTM, SKM) i planer podróży w telefonie komórkowym, z którego mogą korzystać m.in. mieszkańcy takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, GOP (Katowice, Sosnowiec, Gliwice,...), Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot,...), Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Białystok. Aplikacja nie łącząc się z Internetem (offline) wyświetla rozkład jazdy oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń między przystankami i istotnymi punktami w mieście (POI), a w wersji online również między adresami. Współpracując z systemem lokalizacji pojazdów komunikacji miejskiej, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na autobus czy tramwaj danej linii. Dynamiczna informacja pasażerska dostępna jest testowo w Zielonej Górze.

Miasta do pobrania za darmo ze strony producenta

http://www.itiner.pl/pl/downloads

http://hotfile.com/dl/127275443/db66adf/itiner.apk.html

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (19 listopad 2014 - 10:42 ) hehe, do przewidzenia :p Na romy AOSP chyba jednak trochę poczekamy...
@  @Krzychu00 : (18 listopad 2014 - 06:51 ) postawiłem przed chwila L na nexie i powiem Wam że swietnie działa, super płynny, animacje dodają mu takiego smaczku :p ogolnie bardzo fajny system, jednak trzeba czekać na customy bo na takim golym to sie wytrzymać nie da ;) już wracam do carbona na 4.4.4 :D
@  ~Boogeyman : (16 listopad 2014 - 12:08 ) No taka zmiana tylko w custom. Już co prawda jakieś wyszły oparte o oficjalny, ale to małe tweaky. Poczekam na AOSP ;)
@  @Krzychu00 : (15 listopad 2014 - 11:43 ) z tego co czytałem to hellscore działa na 5.0 jedynie brak jak naradzie możliwości zmiany przycisków w nav barze i dodatkowo nie ma widgetów na LS :-\ narazie na pewno nie flaszuje chyba że tylko po to żeby zobaczyć jak wygląda ale to dopiero jak będę w Wawie :-)
@  ~Boogeyman : (15 listopad 2014 - 08:57 ) I jeszcze jeden bug nowego chroma. Video na full screen ma pod sobą pulpit, obracanie nie działa więc nie da się na typowym full odpalić :( chyba poszukam v38 i zainstaluje...
@  ~Boogeyman : (15 listopad 2014 - 11:12 ) dla mnie podstawa to zmiana rozmiaru dolnego paska i buttonów na nim, oraz obsługa hellscore. Reszta nie ma dla mnie znaczenia ;)
@  @Krzychu00 : (15 listopad 2014 - 10:54 ) ja sie napaliłem na L ale tak jak Boogey wstrzymam sie trochę bo boje sie że coś mi nie bedzie pasować i bede sie wkurzał ;)
@  ~Boogeyman : (14 listopad 2014 - 10:10 ) Tak, już jest do ściągnięcia oficjalna wersja :) ale nie wygrywam, poczekam na dobre customy ;)
@  ~Quantum : (14 listopad 2014 - 09:36 ) macie już lolipopa? na xda jest już nawet w pełni działający port dla Xperia L :D
@  ~Boogeyman : (14 listopad 2014 - 05:51 ) poradziłem sobie dookoła... Zainstalowałem Xposed, XposedFloatingWindow i dodałem Chrome do blacklist :)
@  @Krzychu00 : (14 listopad 2014 - 03:40 ) mam tak samo :/ wkurza mnie to niesamowicie : :angry:
@  ~Boogeyman : (14 listopad 2014 - 03:30 ) Uwaga na nową aktualke Chrome na andka. Otwiera się w małym oknie, nie widzę nigdzie rozwiązania :(
@  ~Boogeyman : (12 listopad 2014 - 07:50 ) ja jednak nie zaryzykuje, od 40zł można już dostać coś markowego. Przynajmniej w teorii. bo kto wie co tam wiara sprowadza ;) Ale np. w euro jest Adata za 51zł więc też spoko.
@  ~Quantum : (12 listopad 2014 - 05:02 ) Boogey: nie kupowałem, ale niedługo chyba będe musiał kupić; MotyF: jak się ma BB w kieszeni to nie trzeba komputera ;)
@  +MotyF : (11 listopad 2014 - 09:57 ) widziałem, widziałem. DZIĘKI! za kilka dni się przeprowadzam, więc komputer używam od święta choć to moje główne narzędzie pracy :D
@  ~Boogeyman : (06 listopad 2014 - 11:12 ) Kupował może ktoś z Was pendrive 32gb z allegro, takie za 25zl? Potrzebuję tylko do filmów do tv, więc nie musi być pewny, ale też nie chciałbym 3,2gb kupić :p
@  @Krzychu00 : (01 listopad 2014 - 05:28 ) MotyF sto lat! :) może zobaczysz nasze życzenia :)
@  ~Quantum : (01 listopad 2014 - 01:04 ) MotyF najlepszego, rzadko tu zaglądasz, ale może dojdzie ;)
@  +cichy® : (01 listopad 2014 - 12:35 ) :zdrowko:
@  +cichy® : (01 listopad 2014 - 12:34 ) Motyf wszystkiego najlepszego !!!