Skocz do zawartości

Zdjęcie

Itiner - rozkład jazdy i planer podróży [PL]

rozkład jazdy

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 +cichy®

cichy®

Napisano piątek, 19 sierpień 2011 - 20:00:51

Dołączona grafika

Itiner to darmowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej (MPK, MZK, ZTM, SKM) i planer podróży w telefonie komórkowym, z którego mogą korzystać m.in. mieszkańcy takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, GOP (Katowice, Sosnowiec, Gliwice,...), Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot,...), Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Białystok. Aplikacja nie łącząc się z Internetem (offline) wyświetla rozkład jazdy oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń między przystankami i istotnymi punktami w mieście (POI), a w wersji online również między adresami. Współpracując z systemem lokalizacji pojazdów komunikacji miejskiej, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na autobus czy tramwaj danej linii. Dynamiczna informacja pasażerska dostępna jest testowo w Zielonej Górze.

Miasta do pobrania za darmo ze strony producenta

http://www.itiner.pl/pl/downloads

http://hotfile.com/dl/127275443/db66adf/itiner.apk.html

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Boogeyman : (05 marzec 2015 - 05:57 ) Allegro
@  @Krzychu00 : (05 marzec 2015 - 02:48 ) to niezły sprzecik :) a gdzie zakupiłeś?
@  ~Boogeyman : (05 marzec 2015 - 11:44 ) niech ci bedzie :p A ja wczoraj sobie kupilem mp3 do samochodu do podpiecia przez aux. Pentagram z dwoma prockami dzwiekowymi (wolfson i rockchip), obsługa flac i ape, 4gb pamieci. I za to dałem całe 20zł :lol:
@  ~Quantum : (04 marzec 2015 - 10:45 ) folie na zamówienie, bo oczywiście na allegro nie dostanę :p
@  ~Quantum : (04 marzec 2015 - 10:44 ) ja dobrze przykleiłem, odwrotnie mi wycięli :lol:
@  @Krzychu00 : (04 marzec 2015 - 07:31 ) oj Q stary wyjadacz z Ciebie, a folię na odwrót nakleił :p :rotfl2:
@  ~Boogeyman : (04 marzec 2015 - 07:20 ) odwrotnie przykleiłeś :lol:
@  ~Quantum : (04 marzec 2015 - 06:37 ) nakleiłem :D zero pęcherzyków, idealnie prosto ;) tylko otworki na kamerkę przednią i czujniki światła zamienione miejscami ale to szczegół :D
@  @Krzychu00 : (04 marzec 2015 - 12:44 ) tylko dokładnie naklej! :p
@  ~Quantum : (03 marzec 2015 - 06:34 ) dzięki Panowie :) mi właśnie przyszły folie do jolli, zaraz zabieram się za naklejanie :D
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 12:01 ) fajny, ale ponoć aparat doopy nie urywa. Ale trzeba poczekać na dokładne testy. Tak sobie popatrzyłem na ceny i raty G3 to w sumie taniej wychodzi wziąć ze sklepu na allegro ze zwykłymi ratami niż euro czy MM na 0% :lol:
@  @Krzychu00 : (03 marzec 2015 - 11:54 ) szczerze to wg mnie jest jeden telefon którego bym chciał kupić i jest to HTC One M9, wyglada niesamowicie i ma dobry aparat i powiekszona baterię :)
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 11:42 ) Najlepszego Q :) Racja, ale i tak bym wolał mieć więcej w zapasie :) Może G3 sobie na jakieś raty 0% wezmę :) Albo Galaxy S6 :lol:
@  @Krzychu00 : (03 marzec 2015 - 11:18 ) u mnie podobnie tylkoże mam 2GB wolnego i powiem że nie narzekam, bo wiem że te 2GB to sporo i nie zapełnię tego ;) Quantum wszystkiego najlepszego!!! :)
@  ~Boogeyman : (03 marzec 2015 - 10:58 ) i prawdę mówiąc zaczyna mi brakować pamięci :( Nie mam żadnych gier, programów też mało i to raczej małe. Dwa backupy z TWRP, mapa polski, czechy i kawałek niemiec przy granicy i został 1GB, heh... Kolejny smart to już chyba 32GB lub z wejściem na karty.
@  ~Boogeyman : (02 marzec 2015 - 09:53 ) to spoko :) A z osmand miałem taki problem że przy zoom-out znikała mapa, okazało się że muszę ściągnąć jeszcze world simple map czy coś takiego. I tak jak piszesz, całkiem spoko i za free, przyda się zagranicą :) Tylko troszkę zamula w porównaniu do google maps...
@  @Krzychu00 : (02 marzec 2015 - 05:35 ) bardzo ciekawy program , na pewno przetestuje :) powiem Wam że kupiłem sobie tablecik z win8.1 za 350zł i jestem mega zadowolony :D
@  ~Boogeyman : (02 marzec 2015 - 11:46 ) korzysta ktoś z was z OsmAnd?
@  ~Boogeyman : (01 marzec 2015 - 11:35 ) to już trzeba by się SDK pobawić, pytanie tylko czy po usunięciu plików apka się nie wysypie. Nigdy tego nie robiłem, tak więc więcej nie pomogę.
@  @Krzychu00 : (28 luty 2015 - 01:12 ) w samym pliku apk chyba się nie da, za to w ustawieniach aplikacji powinna być taka możliwość :)