Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy da sie jakos sprawdzic dzwoniacy numer prywatny ?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ..:::MatiX:::..

..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:07:13

Witam

Tak jak w temacie, czy da sie jakos sprawdzic dzwoniacy numer prywatny? Podejrzewam ze satelita szyfruje nr. ale czy istnieje jakis program ktory do "rozszyfrowuje" ?
Wiem dziwne pytanie ale glowie sie z tym juz od paru dni. Szukalem w szukajce i nic niema.

#2 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:10:42

..:::MatiX:::.., nie sądzę. Numer jest po to szyfrowany aby nie można było się dowiedzieć kto dzwoni. Musiałbyś mieć jakieś wtyki u operatora... ;)

#3 Kamiloo

Kamiloo

100% wkład

• VIP
  • 2275 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:13:33

..:::MatiX:::.., numer szyfruje operator a nie telefon więc niestety nie ma takiego programu...

#4 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:25:20

kamol77, krzychoo, dzieki, :zdrowko: , brat zna gostka, ktory siedzi w orangu, myslisz ze moglby spytac ?

#5 Kamiloo

Kamiloo

100% wkład

• VIP
  • 2275 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:39:24

brat zna gostka, ktory siedzi w orangu, myslisz ze moglby spytac ?

No mógłby tylko wiesz, że istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych i jeśli ktoś nie chce ich udostępniać to jego sprawa, a jeśli mimo to ktoś je ujawnia to w pewnym sensie łamie prawo...

#6 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:40:17

Wydaje mi się ze sama znajomość nie wystarczy. W końcu ten który pracuje w Orange ryzykuje może nawet pracę (choć nie wiem czy to tak poważne wykroczenie). Ale jak chcesz to możesz spróbować ;)

#7 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:46:21

No mógłby tylko wiesz, że istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych i jeśli ktoś nie chce ich udostępniać to jego sprawa, a jeśli mimo to ktoś je ujawnia to w pewnym sensie łamie prawo...

jesli ktos jest tak natretny ze puszcza do 100 sygnalow dziennie, to chyba to jest zaklucanie mojego spokoju czy cos w tym stylu i ja raczej niepowinienem za to odpowiadac

#8 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:50:24

..:::MatiX:::.., od tego masz symbiana na telefonie ;) Zainstaluj jakieś Blacklist i niech sobie dzwoni...Tak przy okazji..jest może jakiś program który by odbierał automatycznie połączenia tylko z wybranego numeru ?

#9 Kamiloo

Kamiloo

100% wkład

• VIP
  • 2275 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:52:46

..:::MatiX:::.., nie jestem pewnien ale to powinno pomóc. Zainstaluj BlackBallera, stwórz białą liste i dodaj na nią wszystkie kontakty z którymi rozmawiasz. Numery które nie będa na liście będa automatycznie odrzucane przez telefon... :)

=> BlackBaller

#10 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:56:56

kamol77, chyba łatwiej stworzyć czarną listę i automatycznie będzie odrzucało tego łosia ;) Przy czym osoby których numeru nie masz też bęą mogły się dodzwonić.

BTW. Popatrz na caly ten temat...my mamy bardzo podobne myślenie...biorąc pod uwagę że nasze posty pisane są w bardzo niewielkim odstępie czasowym ;)

Black List: http://www.4shared.c...istv102S60.html

#11 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 22:57:34

krzychoo, kamol77, mam blakliste, ale chcialbym sie dowiedziec kto to dzwoni, no ale trudno moze kiedys ktos sie przyzna, dzieki za checi, a co do tego programu co pisales to niewiem czy jest taki

#12 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 23:02:17

..:::MatiX:::.., jeśli chcesz wiedzieć kto dzwoni to dużo łatwiej niż poprzez rozszyfrowywanie spróbuj SE, czyli Social Engineering.

Kup nową kartę, zadzwoń, podaj sie za kogoś i dowiedz sie czego chcesz ;)

#13 Kamiloo

Kamiloo

100% wkład

• VIP
  • 2275 postów

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 23:02:56

chyba łatwiej stworzyć czarną listę i automatycznie będzie odrzucało tego łosia ;)

Tak ale jak doda na te liste numer skoro go nie zna bo jest zastrzeżony... :p

BTW. Popatrz na caly ten temat...my mamy bardzo podobne myślenie...biorąc pod uwagę że nasze posty pisane są w bardzo niewielkim odstępie czasowym ;)

Hehe.... może mamy ten sam model mózgu... :p

#14 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano wtorek, 6 marzec 2007 - 23:05:46

[quote="kamol77"]Tak ale jak doda na te liste numer skoro go nie zna bo jest zastrzeżony... [/url]

Mój błąd... :looka:

..:::MatiX:::.., ale SE możesz wypróbować ;)

#15 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 00:52:26

SE możesz wypróbować ;) (Social Engineering)

hmm ? co to jest bo nie bardzo wiem (czy to cos do hakowania ?), szukalem tez nic niema na forum... jak mozesz podaj jakies namiary czy cos

#16 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 07:14:27

Na dole Ci wytłumaczyłem:

Kup nową kartę, zadzwoń, podaj sie za kogoś i dowiedz sie czego chcesz

Spróbuj ;)

#17 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 18:38:45

hehe, ale to numer prywatny czyli nici z zadzwonienia

#18 Gość_krzychoo_*

Gość_krzychoo_*
  • Gość

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 19:17:28

Kurcze, faktycznie lipa...no to teraz już nie mam pomysłu... :/

#19 Kamiloo

Kamiloo

100% wkład

• VIP
  • 2275 postów

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 21:30:13

..:::MatiX:::.., zrób tak jak ci napisałem z tym BlackBallerem. Dodaj do białej listy wszystkie kontakty to reszte numerów bedzie otelefon olewał :)

#20 ..:::MatiX:::..

Widoczny Forumowicz

• Użytkownicy
  • 257 postów

Napisano środa, 7 marzec 2007 - 23:30:57

ok, ok dzieki, Ty i krzychoo, macie po pomogl :D

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

@  ~Quantum : (20 wrzesień 2014 - 04:23 ) zobaczę jeszcze, coś z tych wybiorę, ewentualnie zmienię M7 na n5 ;)
@  ~Boogeyman : (20 wrzesień 2014 - 10:15 ) ta, przypomniałem sobie, w Xperii. Aby uniknąć tego paska było trzeba sprawdzić nr seryjny bo któreś były od tego wolne. Ale reszta wad dotyczy M7, może poprawili to w późniejszych partiach.
@  @Krzychu00 : (19 wrzesień 2014 - 08:39 ) mi sie cos kojarzy ze to w xperiach było... || Q M7 skresl z listy i w jego miejsce wstaw N5 ;)
@  ~Boogeyman : (19 wrzesień 2014 - 03:59 ) głównie ekran, przebarwienia i "benzynka" po nacisnięciu na boku. Do tego strasznie się nagrzewał. To było wtedy co miałem problemy z ekranem w S2 więc nie chciałem wpaść z deszczu pod rynne :p Chyba też w niektórych wyskakwiał pionowy pasek przez całą długość ekranu po jakimś czasie, ale nie jestem pewien czy ten bug nie był czasem w Xperii...
@  ~Quantum : (19 wrzesień 2014 - 10:50 ) jakich problemach?
@  ~Boogeyman : (19 wrzesień 2014 - 09:37 ) kiedyś też myślałem nad M7, ale po problemach jakie wiara pisała na xda odpuściłem ;)
@  ~Quantum : (18 wrzesień 2014 - 07:43 ) kurcze, zastanawiam się między One M7, BB Q10 i lumią 1020 - trzy różne systemy i jeden wielki problem z wyborem :D
@  @Krzychu00 : (15 wrzesień 2014 - 12:56 ) Q ja to chyba jednak piwko wolę :D
@  ~Boogeyman : (14 wrzesień 2014 - 08:42 ) Hehe. Kiedyś kupiłem theme, po miesiącu przestał być wspierany :(
@  ~Quantum : (14 wrzesień 2014 - 02:41 ) odmówić sobie jedno piwko i theme będzie :D
@  @Krzychu00 : (13 wrzesień 2014 - 07:14 ) dzięki wielkie, nigdy bym tego nie znalazłNo niestety, ale za themesa 9zł to płacić nie będę ;-)
@  ~Boogeyman : (13 wrzesień 2014 - 06:22 ) W Themes ;) wdrożyli nowy system themsow CM i tam duzo przeniesione. Sporo fajnych zaawansowanych tematów widziałem, ale niestety to co fajne to płatne :(
@  @Krzychu00 : (13 wrzesień 2014 - 10:56 ) Boogey czy w najnowszym carbonie można ustawić własną tapetę na lockscreen? Bo jakoś w ustawieniach nie widzę tej opcji, a może ja ukryli jakoś :-\
@  ~Boogeyman : (08 wrzesień 2014 - 10:20 ) kupiony 15.10.2013, polska dystrybucja z fv wiec bezproblemowa 2 letnia gwarancja :) i tu radzę uważać z używkami (jak i nowymi), LG ma bardzo restrykcyjny serwis i może odmówić przyjęcia telefonu jeśli jasno nie jest określona data zakupu i to że był nowy. Na forum o andku już nie jeden się przejechał na serwisie... Ale tak jak pisałem wcześniej, przed wiosną raczej nie zmienię tel
@  ~Quantum : (07 wrzesień 2014 - 08:11 ) Ten Twój n4 ma jeszcze gwarancję? :)
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 05:56 ) Ja używam sporo, pod koniec dnia jakieś 20-30% zostaje, więc nie jest źle ;)
@  ~Quantum : (05 wrzesień 2014 - 01:32 ) mi n9 wytrzymuje 3dni średnio ;) ale też nie używam jej za dużo
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 12:57 ) pewnie tak, mi ten bug wyskoczyl na wersji z początku września. Ale już jest ok, od 8 tylko 8% zeszło. Parę dłuższych rozmów i z 20min na 3g. Więc jest już spoko :) Ale jutro na tripa rowerowego i tak powerbanka zabiorę :lol:
@  @Krzychu00 : (05 wrzesień 2014 - 10:41 ) ooo dziwne, ja nie mam takich problemów, może dlatego że ciągle jestem na 4.4.3 i bardzo dawno nie aktualizowałem :D
@  ~Boogeyman : (05 wrzesień 2014 - 10:06 ) ja tu się dziwię że coś mi bateria szybko spada, a tu google dodało opcje aby tel skanował sieci wifi nawet jak jest ono wyłączone :lol: nie wiem jaki w tym sens... Z tego co widzę to dodane już 4.3, ale chyba jakoś niedawno dodane do carbona bo nie widziałem wcześniej tej opcji